Červenec 2009

Alice Nine

17. července 2009 v 17:54 | jj |  Slavní

Naprosto suprová skupina sexy kluků,a ten zpěvám má fakt charismatický hlas!!!!

Shou-vocal
Hiroto-quitar
Tora-quitar
Saga-Bass
Nao-drums


Gyaru,yamanba a jiný styl

13. července 2009 v 22:54 | já né |  Japonsko

Jak se ve skutečnosti jmenuješ?

9. července 2009 v 18:38 | já ne |  Zábava a smích
Rodiče ti lhali,tvé skutečné jméno je.....http://vtipy.petricek.net/fw.php?s

Síla myšlenky

6. července 2009 v 18:00 | jj |  Magie

Síla myšlenky

Síla myšlenky
"Nejvyšší síla na světě jest myšlenka. Síla myšlenky vše poráží a je zároveň silou tvůrčí."


Síla myšlenky je opravdu mocná a tak se může stát, že si nevědomě přivodíme řadu problémů ač netušíc. Jsou to naše obavy a strachy, které nás tíží a jenž se nám promítají do hlavy a proto se často stane právě to, čeho se bojíme. Myšlenky každého by měly být pozitivní a je třeba věřit, že již máme to, po čem toužíme - pak to jistě dostaneme. Představte si, že jste obklopeni krásným hřejivím světlem lásky a že je i láska ve Vás samotných. Nemyslete jenom na sebe, ale také na lidi kolem.:o)

Měli bychom se naučit zachovávat mlčení. Proč? Protože spousta lidí nemusí o Vašem záměru přemýšlet stejně a naopak Vám může i uškodit, opět silou myšlenky.

Naučte se modlit k Vašemu Bohu. Modlitba je myšlenkové spojení člověka s vyššími neviditelnými silami. Nezapomeňte vždy k modlitbě přidat: "Je-li to vůle boží." a větu "Aby dosažením toho, nebyl nikdo poškozen, aby nikomu tím nebylo ublíženo."

Další důležitou složkou je klid, relaxace. Naučte se odpočívat a nikam nespěchejte. Pokud patříte mezi lidi, kteří si věčně stěžují jako já, že časově vše nestíhají a že na odpočinek není čas - zkuste kratičkou modlitbu k Bohu a on Vám jistě vyhoví. Najednou zjistíte, že i chvilka se dá ušetřit.

Karel Weinfurter píše o důležitosti spánku pro naše tělo, i naší mysl. Měli bychom se naučit chodit spát zásadně přes noc a nikdy ne opačně. Být vzhůru při východu Slunce, které nám dává blahodárnou energii. Jeho a zároveň naše síla stoupá až do 10hodiny dopoledne, kdy je na vrcholu a přetrvává až do 12hodiny v poledne. Po poledni zase síla klesá, takže takoví spáči, kteří jsou schopni spát až do druhé odpoledne moc energie nenačerpají. Spánek vůbec je příznivý k práci okultní. Při spánku je vyvinut zvláštní mystický smysl. Duch může vidět i do budoucna. Snažte se soustředit na to, že S JAKÝMI MYŠLENKAMI USNEME, S TAKOVÝMI SE PROBUDÍME. Usínejte s dobrou náladou a propojte se modlitbou, abyste se zbavili všech obav, hněvu, stresu atd. Můžete poprosit i Boha o radu ve snu, pokud máte nějaký problém. Jeho řešení Vám vyvstane ve snu. Při usínání myslete na zdraví, sílu, nový život, zdar, věčné mládí.....:o)


kouzlo

6. července 2009 v 17:58 | jj |  Magie

Házení třech kostek do kruhu

Házení třech kostek do kruhu
Chcete znát na něco odpověď a nevíte si rady? Co třeba zkusit obyčejné hrací kostky.

Připravte si větší kus papíru, kam zakreslíte kružnici přibližně o průměru 30cm a tři hrací kostky. Kostky protřepejte buď v kelímku nebo v ruce a hoďte. Před hozením je třeba vhodně zformulovat otázku. Snažte se, aby kostky padaly směrem do kružnice. Pokud se kostka ocitne mimo krožnici, pak její body nebudete počítat. Stane-li se, že ani jedna kostka neskončí v kruhu, neptejte se dál, není na to vhodná doba nebo mají kostky pádný důvod vám neodpovědět.

Zkoumejte hodnotu kostkek jednotlivě a pak všechny tři kostky sečtěte, takže budete mít čtyři odpovědi.

Například hodíte: 1,5,6. Podíváte se na význam těchto tří čísel a pak sečtete 1+5+6=12. Podívejte se i na význam čísla 12. Snad Vám kostky dají odpověď. Tady je význam kostek:

1. pozitivní odpověď na jakoukoliv otázku

2. negativní odpověď na jakoukoliv otázku

3. předzvěst příjemného překvapení nebo dobré zprávy

4. často znamená opak

5. přináší štěstí, často neočekávané

6. varuje před krádeží nebo neštěstím v obchodní nebo finanční oblasti

7. doporučuje opatrnost především v osobním životě, raději držte jazyk za zuby a nikomu neříkejte, co zamýšlíte

8. upozorňuje, že máte-li z minulosti nějaké hříšky, mohlo by dojít k odplatě

9. znamená štěstí v lásce, může znamenat také usmíření nebo sňatek

10. znamená začátek příznivého období v osobním životě i obchodním životě a pracovní oblasti

11. přináší změny i rozchody především v osobním životě

12. je předzvěstí dobrých zpráv, k nabídkám nového zaměstnání však přistupujte obezřetně a rady svých známých a přátel přijímejte s rozmyslem

13. je symbol nezdaru a může upozorňovat na nedostatečnost současných plánů

14. vás potěší seznámení s novými přáteli a novými kontakty

15. pozor na paragrafy, držte se raději v mezích zákona, neriskujte

16. symbolizuje užitečnou a úspěšnou cestu

17. předzvěst obchodního nebo pracovního úspěchu, případného povýšení

18. znamená prosperitu, bohatství, štěstí a úspěch v každém směru

Tajemná moc amuletu

6. července 2009 v 17:56 | jj |  Magie

Tajemství amuletu

Tajemství amuletu
Každá čarodějka dobře ví, jak velkou moc může mít její amulet čí talisman. Také vy byste měla vědět, že je třeba dávat si velký pozor na to, od koho si co berete, kde nakupujete a co si pověsíte na krk nebo dáte do bytu.

Každá věc na sebe totiž váže nějaký příběh. Může vás ochránit, nebo vám přinést nepříjemnosti. Také pro vás může být jen památkou na někoho, koho jste měla ráda. Z takové věci se pak stává talisman.
Vyrobte si klidně svůj vlastní amulet. Je nebezpečné někomu zlořečit, proklínat ho nebo na něj jenom ve zlém myslet. Ochranný amulet vám pomůže, aby se vám takové věci vyhnuly, případně vrátily zlou myšlenku svému původci. Ale i vy byste měla své myšlenky kontrolovat.
Nejdříve si ujasněte, co od amuletu chcete. Jestli vás má ochránit, nebo má být na přivoláni lásky nebo peněz (pozor - s těmi opatrně!) nebo například na narození miminka.
Amulet, který vyrobíte a darujete ho s láskou někomu jinému, má dvojnásobnou moc. Je mnoho materiálů, které k jeho výrobě můžete použít. Vybíráte je podle funkce, kterou bude amulet plnit. Stejně je to i se dnem, který zvolíte pro jeho výrobu.

Každý kov lze nahradit stříbrem nebo pergamenem. Je mnoho dalších způsobů a nelze je zde všechny vyjmenovat. Záleží hodně na vaší citlivostí a energii, kterou do amuletu vložíte. Dobré je použít kameny, které dodají amuletu sílu.
Konkrétní přání
Jestliže vyrábíte amulet na splnění konkrétního přání nebo cíle, nemůžete si amulet po jeho splnění ponechat. Je třeba poděkovat mu a vrátit ho. Buď ho vhoďte do plynoucí vody, spalte, nebo ho vraťte zemi. Nedoporučuji takový amulet dávat někomu dalšímu, byť by byl váš úmysl sebelepší!

Pondělí- Měsíc-stříbro - sny, rodina, plodnost, domov, děti.
Úterý - Mars-železo- manželství, odvaha, ochrana, síla.
Středa - Merkur-rtuť - cestování, intelekt, psaní, kontakty.
Čtvrtek - ]upiter-cín - peníze, štěstí, kariéra, přání.
Pátek - Venuše-měď - láska, vztahy, krása
Sobota - Satum-olovo - život, ochrana, osud, stabilita.

Kyvadlo

6. července 2009 v 17:55 | jj |  Magie

Kyvadlo

Kyvadlo Jak si udělat kyvadlo?

Pokud si zrovna nebudete chtít kyvadlo koupit....můžete si jej vyrobit. Dejte si pozor, aby materiál ze kterého budete kyvadlo vyrábět nebyl z mědi či mosazi....to se nedoporučuje, kvůli snadnému ovlivnění elektřinou. Pro začátek se nehodí ani větší kus těžšího kovu. Zavěsit ho můžete na obyječnou nit. Někdo to zkoušel i s malým olověným rybářským těžítkem na vlasci...šlo to velice dobře. Jednoduché kyvadlo lze zhotovit z jehly, zabodnuté hluboko třeba do korkové zátky od vína - menší kousíček je lepší. Velice jednoduché kyvadélko můžete udělat zavěšením prstýnku na nit.

Jak začít?

Chce to hlavně klid a soustředění. Můžete se posadit ke stolu. Myslete jenom na práci s kyvadlem a nevnímejte nic jiného. Nakreslete si na papír dvě kolmé oboustranné šipky, které se kříží zhruba uprostřed. Vezměte si své kyvadlo a nad tímto papírem, držíc jej v ruce (neopírejte se loktem o stůl, a druhou ruku mějte volně složenou na stole či do klína). Kyvadlo dejte nad místo, kde se šipky kříží a bez sebemenšího pohybu rukou se soustředíme na kývání směrem, nahoru dolu, tedy od vás k vám. Po čase přejděte na houpání zprava doleva... Funguje to u většiny, ale pokud ne, nebuďte smutní - zkuste to jindy, změňte místo a třeba i kyvadlo, a kdyby to stále nešlo, ani po předchozích uvolňovacích cvicích, uplatněte své talenty jinde - nebo to tvrdě natrénujte. Později by se vám mělo dařit vychylovat kyvadlo i v kruzích (aby se točilo, a to na stranu, na jakou budete chtít - po nebo proti směru hodinových ručiček). Pro usnadnění někdo radí třeba držet kyvadlo mezi prsty stejných polarit, tedy ob jeden, dokonce i s opřenými lokty spustit šňůrku kyvadla přes nos.

Věštba ANO - NE

Kyvadlo říká ANO, NE, nebo zůstane nejisté. Nic jiného se vám přihodit nemůže. Nejprve si s kyvadlem ujasněte, co bude jaká odpověď, ale snažte se mu "vnutit" (přijme to většinou dobrovolně, že rotace po směru hodinových ručiček znamená ANO proti směru NE, jelikož taková polarita má mnoha a mnohaletou tradici, dodržovanou třeba i v magickém tanci. Stagnace, nejisté kolísání či měňavé pohupování značí nejistotu,nejednoznačnost... Klaďte zpočátku jednoduché otázky, ale takové, na jaké neznáte odpověď (můžete však zkusit i ty, na které ji znáte, aby jste si ujasnili, že si s kyvadlem "rozumíte").

Kyvadlo a cesta do minulých životů
Princip kyvadla se zrodil v proutkařské tradici. Kyvadlo se pohybuje po stejných liniích a podle stejných principů jako jakýkoli jiný nástroj sloužící k odhalení skrytých zdrojů energie. Způsob kývání nám dává poznat jisté klíče, které nám pomohou vyvolat odpovědi z podvědomých sfér.

Siderické kyvadlo si můžete vyrobit z jednoduchých předmětů, které máte doma po ruce. Mezi nejčastěji používané patří knoflíky, prsteny, kroužky či krystaly. Nejlepšími jsou pak kyvadla kulatá, ve tvaru válce či kyvadla kulovitá. Velmi účinné jsou symetrické tvary.

Upevněte předmět na nit, provázek, řetízek či něco podobného. Aby kyvadlo splnilo svou funkci, musí viset volně a být dostatečně těžké, aby se mohlo kývat.

Naučit se pracovat s kyvadlem či jinou proutkařskou pomůckou je velmi snadné. Vyžaduje to jen trochu času a procvičení na klidném místě. Nejdříve se musíte naučit vnímat jeho pohyby. Posaďte se ke stolu. Nohy spočívají na podlaze, lokty položte na stůl. Prstem a ukazováčkem uchopte konec řetízku kyvadla. Chvíli nechte kyvadlo pouze viset, abyste pocítili jeho tíhu. Nyní jim začněte kroužit ve směru hodinových ručiček. Vyčkejte, až se samo zastaví, a pak je roztočte proti směru hodinových ručiček. Pohněte jím vertikálně, horizontálně a úhlopříčně. Při používání kyvadla byste se měli cítit přirozeně a uvolněně.

Další krok spočívá v tom, naprogramovat kyvadlo tak, aby odpovídalo, jak si vy přejete. Rozhodněte, zda vertikální pohyb znamená ano a horizontální ne, či opačně. Řekněte si: "Zeptám-li se na něco a odpověď bude ano, pohne se kyvadlo takovým a takovým směrem". Totéž učiňte pro zápornou odpověď.
Věnujte se práci s kyvadlem a experimentování s ním několik minut denně. Uvědomte si, že programujete své podvědomí, aby vám prostřednictvím pohybů siderického kyvadla otevřelo jistou rozpoznatelnou cestu informací. Svůj význam má směr pohybu, jeho intenzita a rychlost.

Ujistěte se, že jste zvolili správnou otázku. Dobrých výsledků dosáhnete s otázkami typu: "Kde leží místo mého dřívějšího života ovlivňujícího můj život nyní?" či "Kde mám začít zkoumat své minulé životy?" či "Ukaž mi místo důležitého života v mé minulosti".

Můžete si vytvořit i své vlastní mapy. Určete nejdříve kontinent. Můžete použít buď skutečné mapy či vzorového schématu. Dále specifikujte zemi, použijte mapu s přesnějším rozlišením či si vytvořte nákres zemí ležících v příslušnáých kontinentech. Pokud jsou vaše úmysly vážné, můžete si založit složku map a nákresů, které využijete pro zkoumání minulých životů.

Jakmile znáte blíže místo, začněte pracovat na časovém období. Vytvořte si časovou mapu, tak složitou, jak uznáte za vhodné. Držte kyvadlo nad tímto nákresem a ptejte se na časový rámec minulého života v místě, které jste již určili. Měli byste se ujistit, že nebudete rušeni, a budete se tedy moci plně soustředit.

1. Nejdříve kyvadlem určete směr dřívějšího života, který ovlivňuje váš život současný. Pak použijte detailnější mapy k získání bližších informací.

2. Jako další vyhledejte časový rámec života prožitého v již určené oblasti. Pokud jste již určili století, postupujte dál s pomocí specifických časových map nebo jednoduše pokládejte otázky. Odhalili jste například svůj minulý život ve Francii ve 14.století, teď vezměte do rukou kyvadlo a ptejte se třeba: "Je rokem mého narození ro 1310?", "1320". ? A tak podobně. Nezapomeňte, že kyvadlo vám odpoví pouze na otázky typu ano-ne.

3. Dále dodržujte určitý systém kladení otázek, čímž získáte další podrobnosti o daném životě. Příklady otázek: "Byl jsem mužem nebo ženou?", "Vlastnil jsem nějaký majetek?", "Byl jsem ženatý?", "Měl jsem rodinu?", "Nějaké děti?", "Jedno, dvě,tři?", "Bylo mou obživou obchodování?", Vyskytují se někteří členové mé tehdejší rodiny v mém životě nyní?", "Jsou členy mé současné rodiny?"......Pokládejte otázky co nejurčitější a tolik, kolik je vám libo. Odpovědi si zapište do svého Deníku minulých životů. Až v tom získáte jistou dovednost, budete schopni ve své současné existenci rozlišit místa, období i postavy svého dřívějšího života.


Symbol-Ankh

6. července 2009 v 17:53 | jj |  Magie

Symbol - Ankh

Symbol - Ankh Nilský kříž, neboli Ankh, je jeden z hlavních symbolů starého Egypta. Bývá často vyobrazován v souvislosti s bohyní Isis (Eset), která patřila k nejmilovanějším bohům starého Egypta. Jako manželka boha Usira a matka boha Hora představovala patronku života. S představou života bývá spojován i samotný kříž. Jeho tvar zdánlivě připomíná lidské tělo s rozpaženýma rukama a smyčka v horní části kříže představuje hlavu.

Kříž se stal pro Egypťany nositelem života a nesmrtelnosti a znamenal symbol hlubokého porozumění a spojení s vesmírem. Představuje živly jako je voda a vzduch, také je v některých spisech zmiňován jako klíč k podsvětí.


Symbol kříže byl v Egyptě hojně využíván. Často byl tesán do zdí pyramid, na

sarkofágy zemřelých, na hole kněžích či byl v kresbách kladen do rukou bohů. Z pozůstatků rozeznáme amulety a prsteny s jeho vyobrazením a symbol kříže je znám i jako hieroglyfická značka coby znázorňující život, či sílu.

Kříž byl, stejně jako milovaná bohyně Isis, přejat antickou kultutou, kde původní tvar nahradil znak " ♀ ", který je znám jako symbol Venuše, symbol ženského pohlaví a ženství a symbol nositelky života.

Spiritisty je Ankh používán k léčení nemocí či hubení jejich původců. Protože jeho skutečný přínos a obliba v Egyptě je diskutabilní, je často připodobňován jako kovnentore sil. Kříž má dvě strany, každá s jiným silovým působením. Tvar kříže pak funguje jako "čistič" energie, kdy jednou stranou je nasávána negativní síla, ta po průchodu křížem je změněna na pozitivní a následně šířena ven.

Dnešní použití je různé, někteří ho nedoporučují nosti na krku, protože může nositele ohrozit, jiní to popírají a zase jeho nošení doporučují. Pokud s ním člověk pracuje jako se zářičem energie, tak by se k němu měl i tak chovat. Každý zářič má takovou sílu, jakou mu dá vůle jeho nositele, takže prakticky záleží na Vás, jakou sílu mu udělíte. Někdy je používán k ochraně před duchy, podle některých ezoteriků jeho přítomnost v místnosti zabrání návštěvě ducha.


jak se zbavit nechtěné lásky

6. července 2009 v 17:51 | j |  Magie

Jak se zbavit nechtěné lásky

Jak se zbavit nechtěné lásky Pronásleduje Váš Vaše bývalá láska a Vy ho už nechcete nikdy vidět? Pak je toto kouzlo jako stvořené právě pro Vás.

Potřebujete:
Sušená dýňová semínka
Lopatku

Kdy je vhodná doba: kterýkoli den mimo úterý, ubývající Měsíc

Postup:
Vezměte hrst sušených dýňových semínek a běžte ven, někam, kde nebudete nikým rušeny. Vyhrabte lopatkou malou jamku a sedněte si před ni. Pak kousněte do každého semínka a vhoďte jej do jamky. Představujte si přitom osobu, o jejíž lásku již nestojíte. Můžete si například představit, jak je dotyčný šťastný s někým jiným. Rozhodně mu nepřejte nic zlého. Kouzlo by se mohlo obrátit proti Vám.
Když vhodíte do jamky poslední semínko, jamku zahrabte a odejděte, aniž byste se otáčela.


Poznámka: Kouzlo po určité době může vyžadovat opakován

Kariéra podle znamení

6. července 2009 v 17:44 | jj |  Magie
KARIÉRA POSLE ZNAMENÍ


KOZOROH 22.12. - 20.01.
Pracovité, odpovědné, spolehlivé, uvážlivé, střízlivé, realistky, obdivuhodně moudré a zkušené, tradicionalistky, vyzrálé, vitální, elegantní, přirozeně půvabné, něžné, citlivé, vnímavé, se společenským šarmem, ambiciózní, snaživé, kariérově zaměřené a konzervativní, takové jsou ženy narozené ve znamení Kozoroha. Ženy, které se potřebují zabezpečit, stát na vlastních nohách, realizovat a získat úctyhodné společenské postavení. Úspěch a finanční zisk je pro mě silnou motivací.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- profesionálky
- výborní organizátoři
- uplatňují řídící schopnosti
- workholici
- trpělivé
- chytré
- disciplinované
- s pozitivním přístupem k práci
- úspěšné
- vytrvalé

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- TOP manažerské pozice
- umělecké směry
- sochařina, malování, hudba, móda
- lékařky, léčitelky, dietetičky
- knihovnictví
- obchod
- věda
- sociální sféra, politikaVODNÁŘ 21.01.- 20.02.
Nezávislé, angažované, inteligentní, silné, vnitřně svobodné, všestranně talentované, originální, půvabné, individualistky, výstřední, nevyzpytatelné, přátelské, výjimečné, takové jsou ženy narozené ve znamení Vodnáře. Ženy, které předstihují svou dobu. Silné osobnosti, které se umí přizpůsobit všem společenským vrstvám. Přicházejí, aby šokovaly, informovaly, vynalézaly a posunovaly lidstvo kupředu. Důležitá je pro ně rovnoprávnost a svoboda.


Jaké jsou v pracovním procesu?
- loajální a obětavé
- racionální, preferující vědecký přístup
- analytické- samostatně myslící
- sebedisciplinované
- chytré
- pracovité
- vtipné
- přizpůsobivé
- intuitivní
- maximalistky

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
-
psycholožky, psychoterapeutky, psychiatři
- moderní umění
- učitelky, vychovatelky, trenérky vzdělávacích institucí
- sociální pracovnice
- ženské hnutí
- feministky
- nadace, charitativní činnost
- politika
- astroložky


RYBY 21.02. - 20.03.
Kouzelné, charismatické, nesmírně ženské, půvabné, přitažlivé, zasněné, plaché, ostýchavé, proměnlivé, soucitné, podmanivé, tajuplné, citlivé, zasněné, sentimentální, takové jsou ženy narozené ve znamení Ryb. Ženy, které jsou Popelkami zvěrokruhu. Křehké pohádkové bytosti, po kterých všichni muži touží. Jsou plné citu, jemnosti, ušlechtilosti a skromnosti. Pozor však, dokáži se v mžiku proměnit v nezkrotný rozbouřený oceán. Jejich důležitým životním posláním je pomáhat druhým.


Jaké jsou v pracovním procesu?
- přizpůsobivé
- empatické
- instinktivně chytré
- vynalézavé
- laskavé
- s pozitivní představivostí a fantazií
- moudré, chápající
- nevyzpytatelné
- tolerantní

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- umění: hudba, film, divadlo, výtvarné umění, fotografie, literatura
- lékařky, terapeutky, psycholožky, pečovatelky
- nadační činnost, charita, humanitární organizace
- vizionářky, léčitelky
- kreativní práce
- módní návrhy, reklama
- obory spojené s kontaktem s lidmi
- vzdělávání, personalistika, obchodní činnosti, průvodkyně...


BERAN 21.03. - 20 04.
Ženy činu, které své sny realizují v praxi.Ženy narozené v tomto znamení jsou často úspěšné v zaměstnání. Zvládnou skoro každou profesi. Jsou samostatné, iniciativní a jejich nezdolný optimismus a víra v lepší zítřek z nich dělá poměrně odolné konkurentky i v ryze mužských profesích. Pracovitost a vynalézavost je nutí k stálým činnostem. Chvilkové snění a romantické toužení vymění za praktické a rychlé řešení každodenních situací. Nedokáži být dlouho bez aktivit. Jsou výborně zatížitelné, v pracovních týmech žádané. Těžké pracovní úkoly přijímají jako výzvu. Nic a nikdo je nezastraší. Problémy, ztráty, bolístky se snaží "rozchodit" případně si potřebují pořádně "provětrat" hlavu.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- ctižádostivé
- neobvykle přátelské s energickým chováním a pevným stiskem ruky
- hrdinky, vítězky
- aktivní, iniciativní
- bojovnice nejen za svá práva
- vůdčí typy
- asertivní

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- umělecké směry: hudba, divadlo, modeling
- marketing, reklama
- kreativní směry
- sportovkyně, cvičitelky, masérky, majitelky fitness center
- státní sféra - policie, vojsko, soudní síně
- povolání vyžadující vůdčí schopnosti
- managementBÝK 21.04. - 21.05.
Přirozené ženy, které slyší trávu růst. Ženy disponující zvláště vyvinutým šestým smyslem, který jim pomáhá být úspěšnými ve všech profesích. Ženy narozené v tomto znamení jsou vyhledávanými "množitelkami hodnot" na trhu práce. Jsou to výtečné obchodnice - loajální, pracovité, rozumí trhu a dokáži v přesný okamžik udělat správné rozhodnutí. Jejich velkou předností je stabilita, pevnost, houževnatost a schopnost zvládat nejobtížnější pracovní zátěže. Na výsledky své práce dokáži být velmi pyšné a neúspěch by poškodil jejich profesionální čest. Životní a kariérové cíle si stanoví natolik realistické, aby jich mohla dosáhnout.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- stabilní
- systematické
- přirozené
- trpělivé a mlčenlivé
- uznávané s vlastním hodnotovým systémem
- poctivé a pracovité
- rozhodné a opatrné

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- realitní nebo burzovní makléřky
- hudebnice, sochařky, architektky
- dům a zahrada, módní návrhářky
- přírodní léčitelky, masérky
- ekologické aktivistky
- ekologické farmy
- modelky (patronkou jejich znamení je Venuše)
- obchodnice, bankéřky, finanční poradkyně, auditorkyBLÍŽENEC 22.05. - 21.06.
Inteligentní ženy mající dvojí identitu, dvě zaměstnání, hovoří dvěma světovými jazyky, mají alespoň dva rozdílné zájmy, jsou excelentní řečníci a milují změnu. Jejich mnohostrannost z nich dělá velmi atraktivní jedince. Orientují se v literatuře, politice, mytologii, psychologii, ekonomice... Na pozadí jejich konání je silná potřeba, nebýt vnímána "pouze jako žena", ale jako inteligentní a zajímavý jedinec. Ženy narozené v tomto znamení pomocí svého šarmu a důvtipu vyřeší i poměrně prekérní pracovní situace. Potřebují společnost lidí a nových podnětů. Naprosto odmítají stereotyp a monotónní pracovní styl. Dar výmluvnosti je řadí k výborným vyjednávačům s perspektivou prodat i neprodejné. Díky své proměnlivosti a pohyblivosti je obtížné je někam zařadit. K vnitřnímu pocitu spokojenosti potřebují nejen spořádanou a moderní rodinu, ale především vlastní seberealizaci. Ženy, které jsou mladistvé a vždy vypadají mladší než ve skutečnosti jsou.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- mnohostranné
- pohyblivé
- výřečné
- netrpělivé
- nevypočitatelné
- temperamentní
- proměnlivé
- rychlé
- vychytralé

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- propagace a reklama
- tiskové mluvčí
- média
- film, rádio, televize: novinářky, zpravodajky, herečky, moderátorky
- překladatelky
- daňové poradkyně
- telefonistky
- spisovatelky - brilantní práce se slovy
- advokátky


RAK 22.06. - 22.07.
Citlivé ženy mající dar empatie. Neustále se pohybují mezi snem a realitou. Ve skutečnosti jsou to velmi houževnaté, charakterní ženy, schopné maximálního nasazení, setrvačnosti a výkonnosti. Jen málokdo je však dokáže přesvědčit, aby dělaly to, co samy dělat nechtějí. Ženy narozené v tomto znamení pomocí své citlivosti a schopnosti vcítit se do druhých zvládají všechny každodenní situace. K maximálnímu pracovnímu výkonu potřebují stabilizující, uklidňující rodinné zázemí a bezpečí. Obtíže jim může působit aklimatizace na nové podmínky. Jejich reakce mohou být velmi opatrné, váhavé a zpátečnické. Jen málokdy projeví otevřený odpor nebo snad jen v náznacích agresi. Udržují tajemství. Nesnáší kritiku, výsměch a ironii. Jsou spořivé, ostýchavé a náladové. Jejich nejcennější vlastností je trpělivost.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- neobyčejně schopné
- zodpovědné
- spolehlivé
- vytrvalé
- přístupné
- vlídné
- citlivé
- náladové
- ostýchavé

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- umění: malování, zpěv, sochařství, oděvní návrhy, bytová a zahradní architektura
- finanční poradenství - bankovnictví, zprostředkování půjček, pojištění domácnosti
- výroba, skladování, konzervování potravin - stravování
- učitelky, vychovatelky, pečovatelky, lékařky, psycholožky
- sociální služby
- realitní činnost
- majitelky nebo provozní v hotelech, restauracích, jídelnách
- reklama a podpora prodeje


LEV 23.07. - 22.08.
Sebejisté, důstojné, výjimečné, hrdé, temperamentní, kreativní a "královny", to jsou Lvice. Ženy narozené v tomto znamení jsou ctižádostivé a profesionální úspěch je silným motivačním prvkem jejich života. Žijí v realitě, jsou pragmatické a cení si zvyklostí a zákonů. Milují obdiv druhých, vystupují s grácií jako přirozené autority. Mají silnou vnitřní potřebu určovat svému okolí styl, zvyky, způsoby, módu. Potřebují velký prostor k seberealizaci. V pracovním týmu cítí zodpovědnost za slabší a méně schopné.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- samostatné
- bystré a rafinované
- s výtečným organizačním talentem
- s přirozeně vyvinutou dispozicí delegovat úkoly na druhé
- krizové situace zvládají s úžasnou lehkostí bytí
- spolehlivé
- loajální
- tvořivé a originální
- vůdkyně
- s potřebou být středem zájmu

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- dramatické umění
- politika
- podnikání - majitelky firem nebo alespoň jsou manažerky ve vedení firmy
- lékařství - psychiatrie
- učitelky
- profesionální manželky - reprezentujíPANNA 23.08. - 22.09.
Inteligentní, se smyslem pro řád a povinnost, seriózní, loajální a oddané, takové jsou Panny. Žena narozená ve znamení Panny je zdrženlivá, pracovitá, bystrá, důkladná, uzavřená, ukázněná, střízlivá a důvěryhodná. Je realistka s jasným úsudkem, která v sobě neživí utopie o dokonalém světě a životě v něm. Její zvláštní senzibilita se projeví v pevném propojení s přírodou a léčitelskými schopnostmi. Zpravidla jsou šikovné, bystré, účelné a praktické obchodnice. Mají smysl pro povinnost, pořádek, ctnost a vzácnou schopnost odstupu. Jsou manuálně zručné, trpělivé a přesné. Obklopují se věcmi, které jsou užitečné, vkusné, praktické a spolehlivé. Touží po dokonalosti, vzdělanosti a vědění. Jsou velmi inteligentní s výjimečnými analytickými schopnostmi. Všechny informace si rády prověřují, vše rozebírají do posledního detailu. Celkově mají potřebu souladu a syntézy, ve smyslu integrování různých věcí do jednoho smysluplného celku.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- výkonné
- přesné
- logické
- se smyslem pro detail
- bystrého úsudku
- pečlivé
- dochvilné
- zaměřené nejen na výkon, ale především na lidi
- kritické
- starostlivé
- s hlubokým smyslem pro zodpovědnost- vnitřně silné

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- lékařky a zdravotní sestry
- psycholožky
- advokátky
- zahradnice
- učitelky - vzdělávací centra
- spisovatelky
- mediální oblast - komunikační a informační centra
- obchodVÁHY 23.09. - 23.10.
Elegantní, charismatické, diplomatické, chytré, společenské, spravedlivé, přizpůsobivé, úspěšné, důvtipné, komunikativní, nestranné, takové jsou ženy narozené ve znamení Vah. Ženy toho znamení patří k žádaným a vyhledávaným na trhu práce. Brilantní intelekt, logika, argumentační talent a organizační schopnosti je vyzvedávají do vysokých pozic. Magický úsměv, ženskost a rafinovanost jsou zbraně, kterých rády využívají při dosahování svých cílů. V pracovním procesu vždy zvažují všechna pro a proti, aby mohly dospět ke konečnému rozhodnutí. Patří k velmi pracovitým, motivuje je finanční nezávislost a samostatnost. Vždy upřednostní práci s lidmi a v týmu.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- loajální
- taktní
- opatrné
- nestranné
- houževnaté
- analytické
- logicky věcné
- komunikativní
- pracují s formou, strukturou, systémem

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- politika
- obchod
- bankovnictví
- umělecké směry
- reklama


ŠTÍR 24.10. - 22.11.
Vitální, magnetické, silné, subtilní, intenzivní, jedinečné individuality, hrdé, věrné, skrytě dominantní, temperamentní, vášnivé, bojovné, smyslné, instinktivní, s brilantní pamětí, seriózní, samostatné, takové jsou ženy narozené ve znamení Štíra. Ženy, které potřebují prostor, ve kterém by realizovaly své strategické cíle a sledovaly proces proměny a vývoje.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- systematické
- chladně vyrovnané
- spravedlivé
- empatické, používají šestý smysl
- rafinované
- skryté individualistky
- vytrvalé
- oddané a loajální- trpělivé
- opatrné
- tajnůstkářské

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- politika
- věda - medicína, psychologie, psychoterapie
- umění - dramatické, klasické, všechny směry: hudba, malování, divadlo
- detektivní činnost
- soudnictví
- pohřebnictví
- duchovní směry, léčitelství, alternativa


STŘELEC 23.11. - 21.12.
Přátelské, usměvavé, optimistické, nekonvenční, nápadité, nezávislé, neklidné, zaměřené na budoucnost, s myšlením novátorů, s osobitým kouzlem a v neustálém pohybu, takové jsou ženy narozené ve znamení Střelce. Ženy činu, které se potřebují neustále učit a vzdělávat. Ženy narozené v tomto znamení jsou úspěšné v každém zaměstnání. Zvládnou skoro každou profesi. Vítězí díky svému nezdolnému optimismu a smyslu pro humor. Vše kolem nich musí být v pohybu, plánují, inovují. Potřebují neustálý kontakt s lidmi a novými informacemi. Jejich profesionální život má obrovský rozhled, rozsah a perspektivu.

Jaké jsou v pracovním procesu?
- výborní organizátoři
- disponují nevyčerpatelným množstvím energie
- důvtipné a inteligentní
- neposedné
- přímočaré a upřímné
- srdečné a velkorysé
- upovídané a vstřícné
- společenské
- statečné
- perspektivní

V jakých oborech se nejčastěji realizují?
- sdělovací prostředky
- zahraniční obchod
- cestovní ruch - cestovatelky, průvodkyně, tlumočnice
- psycholožky
- esoterika
- reklamní agentky
- právničky a soudkyně - zastánkyně pravdy
- političky