Kyvadlo

6. července 2009 v 17:55 | jj |  Magie

Kyvadlo

Kyvadlo Jak si udělat kyvadlo?

Pokud si zrovna nebudete chtít kyvadlo koupit....můžete si jej vyrobit. Dejte si pozor, aby materiál ze kterého budete kyvadlo vyrábět nebyl z mědi či mosazi....to se nedoporučuje, kvůli snadnému ovlivnění elektřinou. Pro začátek se nehodí ani větší kus těžšího kovu. Zavěsit ho můžete na obyječnou nit. Někdo to zkoušel i s malým olověným rybářským těžítkem na vlasci...šlo to velice dobře. Jednoduché kyvadlo lze zhotovit z jehly, zabodnuté hluboko třeba do korkové zátky od vína - menší kousíček je lepší. Velice jednoduché kyvadélko můžete udělat zavěšením prstýnku na nit.

Jak začít?

Chce to hlavně klid a soustředění. Můžete se posadit ke stolu. Myslete jenom na práci s kyvadlem a nevnímejte nic jiného. Nakreslete si na papír dvě kolmé oboustranné šipky, které se kříží zhruba uprostřed. Vezměte si své kyvadlo a nad tímto papírem, držíc jej v ruce (neopírejte se loktem o stůl, a druhou ruku mějte volně složenou na stole či do klína). Kyvadlo dejte nad místo, kde se šipky kříží a bez sebemenšího pohybu rukou se soustředíme na kývání směrem, nahoru dolu, tedy od vás k vám. Po čase přejděte na houpání zprava doleva... Funguje to u většiny, ale pokud ne, nebuďte smutní - zkuste to jindy, změňte místo a třeba i kyvadlo, a kdyby to stále nešlo, ani po předchozích uvolňovacích cvicích, uplatněte své talenty jinde - nebo to tvrdě natrénujte. Později by se vám mělo dařit vychylovat kyvadlo i v kruzích (aby se točilo, a to na stranu, na jakou budete chtít - po nebo proti směru hodinových ručiček). Pro usnadnění někdo radí třeba držet kyvadlo mezi prsty stejných polarit, tedy ob jeden, dokonce i s opřenými lokty spustit šňůrku kyvadla přes nos.

Věštba ANO - NE

Kyvadlo říká ANO, NE, nebo zůstane nejisté. Nic jiného se vám přihodit nemůže. Nejprve si s kyvadlem ujasněte, co bude jaká odpověď, ale snažte se mu "vnutit" (přijme to většinou dobrovolně, že rotace po směru hodinových ručiček znamená ANO proti směru NE, jelikož taková polarita má mnoha a mnohaletou tradici, dodržovanou třeba i v magickém tanci. Stagnace, nejisté kolísání či měňavé pohupování značí nejistotu,nejednoznačnost... Klaďte zpočátku jednoduché otázky, ale takové, na jaké neznáte odpověď (můžete však zkusit i ty, na které ji znáte, aby jste si ujasnili, že si s kyvadlem "rozumíte").

Kyvadlo a cesta do minulých životů
Princip kyvadla se zrodil v proutkařské tradici. Kyvadlo se pohybuje po stejných liniích a podle stejných principů jako jakýkoli jiný nástroj sloužící k odhalení skrytých zdrojů energie. Způsob kývání nám dává poznat jisté klíče, které nám pomohou vyvolat odpovědi z podvědomých sfér.

Siderické kyvadlo si můžete vyrobit z jednoduchých předmětů, které máte doma po ruce. Mezi nejčastěji používané patří knoflíky, prsteny, kroužky či krystaly. Nejlepšími jsou pak kyvadla kulatá, ve tvaru válce či kyvadla kulovitá. Velmi účinné jsou symetrické tvary.

Upevněte předmět na nit, provázek, řetízek či něco podobného. Aby kyvadlo splnilo svou funkci, musí viset volně a být dostatečně těžké, aby se mohlo kývat.

Naučit se pracovat s kyvadlem či jinou proutkařskou pomůckou je velmi snadné. Vyžaduje to jen trochu času a procvičení na klidném místě. Nejdříve se musíte naučit vnímat jeho pohyby. Posaďte se ke stolu. Nohy spočívají na podlaze, lokty položte na stůl. Prstem a ukazováčkem uchopte konec řetízku kyvadla. Chvíli nechte kyvadlo pouze viset, abyste pocítili jeho tíhu. Nyní jim začněte kroužit ve směru hodinových ručiček. Vyčkejte, až se samo zastaví, a pak je roztočte proti směru hodinových ručiček. Pohněte jím vertikálně, horizontálně a úhlopříčně. Při používání kyvadla byste se měli cítit přirozeně a uvolněně.

Další krok spočívá v tom, naprogramovat kyvadlo tak, aby odpovídalo, jak si vy přejete. Rozhodněte, zda vertikální pohyb znamená ano a horizontální ne, či opačně. Řekněte si: "Zeptám-li se na něco a odpověď bude ano, pohne se kyvadlo takovým a takovým směrem". Totéž učiňte pro zápornou odpověď.
Věnujte se práci s kyvadlem a experimentování s ním několik minut denně. Uvědomte si, že programujete své podvědomí, aby vám prostřednictvím pohybů siderického kyvadla otevřelo jistou rozpoznatelnou cestu informací. Svůj význam má směr pohybu, jeho intenzita a rychlost.

Ujistěte se, že jste zvolili správnou otázku. Dobrých výsledků dosáhnete s otázkami typu: "Kde leží místo mého dřívějšího života ovlivňujícího můj život nyní?" či "Kde mám začít zkoumat své minulé životy?" či "Ukaž mi místo důležitého života v mé minulosti".

Můžete si vytvořit i své vlastní mapy. Určete nejdříve kontinent. Můžete použít buď skutečné mapy či vzorového schématu. Dále specifikujte zemi, použijte mapu s přesnějším rozlišením či si vytvořte nákres zemí ležících v příslušnáých kontinentech. Pokud jsou vaše úmysly vážné, můžete si založit složku map a nákresů, které využijete pro zkoumání minulých životů.

Jakmile znáte blíže místo, začněte pracovat na časovém období. Vytvořte si časovou mapu, tak složitou, jak uznáte za vhodné. Držte kyvadlo nad tímto nákresem a ptejte se na časový rámec minulého života v místě, které jste již určili. Měli byste se ujistit, že nebudete rušeni, a budete se tedy moci plně soustředit.

1. Nejdříve kyvadlem určete směr dřívějšího života, který ovlivňuje váš život současný. Pak použijte detailnější mapy k získání bližších informací.

2. Jako další vyhledejte časový rámec života prožitého v již určené oblasti. Pokud jste již určili století, postupujte dál s pomocí specifických časových map nebo jednoduše pokládejte otázky. Odhalili jste například svůj minulý život ve Francii ve 14.století, teď vezměte do rukou kyvadlo a ptejte se třeba: "Je rokem mého narození ro 1310?", "1320". ? A tak podobně. Nezapomeňte, že kyvadlo vám odpoví pouze na otázky typu ano-ne.

3. Dále dodržujte určitý systém kladení otázek, čímž získáte další podrobnosti o daném životě. Příklady otázek: "Byl jsem mužem nebo ženou?", "Vlastnil jsem nějaký majetek?", "Byl jsem ženatý?", "Měl jsem rodinu?", "Nějaké děti?", "Jedno, dvě,tři?", "Bylo mou obživou obchodování?", Vyskytují se někteří členové mé tehdejší rodiny v mém životě nyní?", "Jsou členy mé současné rodiny?"......Pokládejte otázky co nejurčitější a tolik, kolik je vám libo. Odpovědi si zapište do svého Deníku minulých životů. Až v tom získáte jistou dovednost, budete schopni ve své současné existenci rozlišit místa, období i postavy svého dřívějšího života.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama