Síla myšlenky

6. července 2009 v 18:00 | jj |  Magie

Síla myšlenky

Síla myšlenky
"Nejvyšší síla na světě jest myšlenka. Síla myšlenky vše poráží a je zároveň silou tvůrčí."


Síla myšlenky je opravdu mocná a tak se může stát, že si nevědomě přivodíme řadu problémů ač netušíc. Jsou to naše obavy a strachy, které nás tíží a jenž se nám promítají do hlavy a proto se často stane právě to, čeho se bojíme. Myšlenky každého by měly být pozitivní a je třeba věřit, že již máme to, po čem toužíme - pak to jistě dostaneme. Představte si, že jste obklopeni krásným hřejivím světlem lásky a že je i láska ve Vás samotných. Nemyslete jenom na sebe, ale také na lidi kolem.:o)

Měli bychom se naučit zachovávat mlčení. Proč? Protože spousta lidí nemusí o Vašem záměru přemýšlet stejně a naopak Vám může i uškodit, opět silou myšlenky.

Naučte se modlit k Vašemu Bohu. Modlitba je myšlenkové spojení člověka s vyššími neviditelnými silami. Nezapomeňte vždy k modlitbě přidat: "Je-li to vůle boží." a větu "Aby dosažením toho, nebyl nikdo poškozen, aby nikomu tím nebylo ublíženo."

Další důležitou složkou je klid, relaxace. Naučte se odpočívat a nikam nespěchejte. Pokud patříte mezi lidi, kteří si věčně stěžují jako já, že časově vše nestíhají a že na odpočinek není čas - zkuste kratičkou modlitbu k Bohu a on Vám jistě vyhoví. Najednou zjistíte, že i chvilka se dá ušetřit.

Karel Weinfurter píše o důležitosti spánku pro naše tělo, i naší mysl. Měli bychom se naučit chodit spát zásadně přes noc a nikdy ne opačně. Být vzhůru při východu Slunce, které nám dává blahodárnou energii. Jeho a zároveň naše síla stoupá až do 10hodiny dopoledne, kdy je na vrcholu a přetrvává až do 12hodiny v poledne. Po poledni zase síla klesá, takže takoví spáči, kteří jsou schopni spát až do druhé odpoledne moc energie nenačerpají. Spánek vůbec je příznivý k práci okultní. Při spánku je vyvinut zvláštní mystický smysl. Duch může vidět i do budoucna. Snažte se soustředit na to, že S JAKÝMI MYŠLENKAMI USNEME, S TAKOVÝMI SE PROBUDÍME. Usínejte s dobrou náladou a propojte se modlitbou, abyste se zbavili všech obav, hněvu, stresu atd. Můžete poprosit i Boha o radu ve snu, pokud máte nějaký problém. Jeho řešení Vám vyvstane ve snu. Při usínání myslete na zdraví, sílu, nový život, zdar, věčné mládí.....:o)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama