Tajemná moc amuletu

6. července 2009 v 17:56 | jj |  Magie

Tajemství amuletu

Tajemství amuletu
Každá čarodějka dobře ví, jak velkou moc může mít její amulet čí talisman. Také vy byste měla vědět, že je třeba dávat si velký pozor na to, od koho si co berete, kde nakupujete a co si pověsíte na krk nebo dáte do bytu.

Každá věc na sebe totiž váže nějaký příběh. Může vás ochránit, nebo vám přinést nepříjemnosti. Také pro vás může být jen památkou na někoho, koho jste měla ráda. Z takové věci se pak stává talisman.
Vyrobte si klidně svůj vlastní amulet. Je nebezpečné někomu zlořečit, proklínat ho nebo na něj jenom ve zlém myslet. Ochranný amulet vám pomůže, aby se vám takové věci vyhnuly, případně vrátily zlou myšlenku svému původci. Ale i vy byste měla své myšlenky kontrolovat.
Nejdříve si ujasněte, co od amuletu chcete. Jestli vás má ochránit, nebo má být na přivoláni lásky nebo peněz (pozor - s těmi opatrně!) nebo například na narození miminka.
Amulet, který vyrobíte a darujete ho s láskou někomu jinému, má dvojnásobnou moc. Je mnoho materiálů, které k jeho výrobě můžete použít. Vybíráte je podle funkce, kterou bude amulet plnit. Stejně je to i se dnem, který zvolíte pro jeho výrobu.

Každý kov lze nahradit stříbrem nebo pergamenem. Je mnoho dalších způsobů a nelze je zde všechny vyjmenovat. Záleží hodně na vaší citlivostí a energii, kterou do amuletu vložíte. Dobré je použít kameny, které dodají amuletu sílu.
Konkrétní přání
Jestliže vyrábíte amulet na splnění konkrétního přání nebo cíle, nemůžete si amulet po jeho splnění ponechat. Je třeba poděkovat mu a vrátit ho. Buď ho vhoďte do plynoucí vody, spalte, nebo ho vraťte zemi. Nedoporučuji takový amulet dávat někomu dalšímu, byť by byl váš úmysl sebelepší!

Pondělí- Měsíc-stříbro - sny, rodina, plodnost, domov, děti.
Úterý - Mars-železo- manželství, odvaha, ochrana, síla.
Středa - Merkur-rtuť - cestování, intelekt, psaní, kontakty.
Čtvrtek - ]upiter-cín - peníze, štěstí, kariéra, přání.
Pátek - Venuše-měď - láska, vztahy, krása
Sobota - Satum-olovo - život, ochrana, osud, stabilita.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama